تکنولوژی

نحوه خرید شارژ رایتل برای دیگران | چطوری برای بقیه شارژ رایتل بخرم؟

چگونه برای دیگران شارژ رایتل بخریم؟ اگر از کاربران رایتل هستید و دوست دارید که برای دیگران شارژ رایتل بخرید این مطلب از بهترینهاش را تا انتها مطالعه کنید. گاهی اوقات شاید دوستان و آشنایان و خانواده شما نتوانند خودشان شارژ رایتل را بخرند، به همین خاطر شما خیلی راحت می توانید از روش های مختلف برای خرید شارژ رایتل برای بقیه استفاده کنید.

خرید اعتبار از فروشگاه رایتل

برای افزایش موجودی حساب سیم‌کارت مشترکین اعتباری رایتل می‌توانید به فروشگاه این اپراتور مراجعه کنید. در این صفحه بایستی شماره تلفن همراهی که قصد دارید برای آن شارژ بخرید را وارد کنید. سپس مبلغ را درج کنید و از میان درگاه‌های پرداخت پیشنهاد شده، یکی را انتخاب کنید. در نهایت کد امنیتی نمایش داده شده را وارد کنید و به مرحله بعد بروید.

در صفحه جدید بایستی اطلاعات درج شده را بررسی کنید و در صورت اطمینان حاصل پیدا کردن از صحت اطلاعات، آن را تأیید کرده و به صفحه پرداخت منتقل می‌شوید.

در نهایت همانند سایر خریدهای الکترونیکی، می‌توانید برای مشترک مورد نظر خود اعتبار رایتل بخرید.

آموزش شارژ رایتل از طریق بانک‌ها

شما با مراجعه به وبسایت یکی از بانک‌های کشور به طور مثال بانک ملی می‌توانید اعتبار رایتلی برای مشترک مورد نظر خود خریداری کنید. با توجه به تنوع بانک‌های کشور، در ادامه با روش خرید شارژ از بانک ملی آشنا می‌شویم. پس از ورود به سایت بانک ملی، از بخش خدمات الکترونیک در وسط صفحه، گزینه «خرید شارژ تلفن همراه» را انتخاب کنید. حال در صفحه جدید بایستی روی گزینه شارژ رایتل بزنید.

پس از انتقال به صفحه شارژ بانک ملی باید نوع شارژ را انتخاب کنید. انتخاب شارژ مستقیم بهترین گزینه است چرا که به راحتی می‌توانید اعتبار مشترک مورد نظر خود را افزایش دهید. سپس باید شماره موبایل فرد را وارد کرده و از میان رقم‌های نمایش داده شده، میزان اعتباری که می‌خواهید خریداری کنید را مشخص کنید.

در نهایت با کلیک روی ادامه به صفحه پرداخت بانک منتقل می‌شوید.

خرید اعتبار با اپلیکیشن‌های پرداخت

برای شارژ رایتل دیگران می‌توانید از اپلیکیشن‌های پرداخت مثل آپ استفاده کنید. پس از ورود به اپ از بالای صفحه گزینه «خرید شارژ» را بزنید. در صفحه جدید بایستی شماره تلفن همراهی که می‌خواهید اعتبار برای او بخرید را وارد کنید. سپس روی «استعلام محصولات» بزنید.

حال یا از نوار کشویی میزان مبلغ اعتبار را انتخاب کنید یا شارژ مد نظر را وارد و روی گزینه مرحله بعد کلیک کنید. در نهایت به صفحه پرداخت منتقل می‌شوید که می‌توانید فرایند خرید شارژ رایتل برای دیگران را نهایی کنید.

جمع‌بندی

در این مطلب با آموزش شارژ رایتل برای دیگران سعی کردیم تا روش‌های مختلف را به شما معرفی کنیم تا بی دردسر بتوانید دوست رایتلی خود را شارژ کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا