مدل آباژور

[ +۱۰ 🔮 ]مدل آباژور مدرن فلزی، کلاسیک، ایستاده

فهرست مقاله

آباژور چیست؟

آباژور یا نورتاب نوعی پوشش برای چراغ است که نور را به سمت پایین هدایت می‌کند. آباژور معمولا از یک پایه و یک کلاهک یا شید آباژور تشکیل می‌شود. لامپ به پایه وصل شده و کلاهک آباژور، اطراف لامپ را می‌پوشاند و از مشخص شدن لامپ و تابش مستقیم نور، جلوگیری می‌کند.

انواع آباژور به دو دسته اصلی آباژور رومیزی و آباژور ایستاده یا آباژور کنار سالنی دسته‌بندی می‌شوند.

خرید آباژور

نور پردازی با لوستر و آباژور (کلاهک‌دار یا بدون کلاهک) تاثیری غیر قابل انکار در زیبایی هر چه بیشتر اتاق دارد. از این رو انتخاب درست یک لوستر و آباژور هنگام خرید آنلاین آباژور، علاوه بر تامین نور مناسب برای اتاق، به ما در تامین زیبایی هر چه بیشتر اتاق کمک می‌کند. کفی و پایهٔ آباژورها از جنس چوب ساخته شده است.
تمامی اتاق‌ها در خانۀ شما، از زیبایی نور و روشنایی، بهره‌مند هستند. از منابع طبیعی مانند نور خورشید، تا منابع مصنوعی مانند چراغ خواب و ابزار نورپردازی. هنگام انتخاب و خرید اینترنتی آباژور برای طراحی داخلی خود، آیا می‌دانید چه نوع از آن‌ها برای محیط شما مناسب‌تر است؟

از آباژور‌های آویزی که بالای میز نهارخوری شما آویزان می‌شوند تا لامپ‌های زمینی که صندلی مطالعۀ شما را روشن می‌کنند. با توجه به چند نکته، بهترین آباژور ارزان قیمت را برای خانۀ خود انتخاب کنید.

یک اتاق خواب زیبا با دکوراسیون و سرویس خواب درجه یک را در نظر بگیرید. مشخصا این ترکیب، زمانی به سرانجام رسیده و نهایی می‌شود که با استفاده از المان‌های ایجاد نور فرعی مثل آباژور کامل شود.

از آباژورها با توجه به شکل ظاهری‌ای که دارند، می‌توان در دکوراسیون‌های اداری هم استفاده کرد. همچنین سالن‌های پذیرایی و کتابخانه‌ها نیز یکی از بهترین مکان‌ها برای این محصول می‌باشند.

امروزه در طراحی مدرن داخلی از آباژورهای برنزی و چراغ خواب، برای ایجاد نشاط و سرزندگی در فضاهایی مانند سرویس بهداشتی و حتی انبار استفاده می‌شود.

نوردهی و نوع کاربری آباژور کنار سالنی چوبی

کلاهک یا شید آباژور نقش مهمی در پخش نور مناسب دارد. جنس کلاهک­‌ها معمولا از پارچه می‌باشد. می‌توانید از آباژور اتاق خواب، در محل استراحت خود و یا اتاق کودک استفاده کنید. رنگ بدنه و شید آن را مطابق با سایر رنگ‌های موجود در دکور مانند پرده‌ها و لوازم چوبی و استفاده نمایید.

آباژور ایستاده آرام مدل ML7025/22

نکات مهم برای خرید آباژور ایستاده

۱٫ آباژور کنار سالنی شما، باید با رنگ‌های موجود در اتاق، سازگار باشد

هنگام خرید آباژور لوکس، باید به اتاق‌خواب، هال پذیرایی یا محیط موردنظر خود، به طور کلی نگاه کنید. اگر می‌خواهید آباژور، نقطۀ مرکزی اتاق باشد، رنگ‌های برجسته‌ای انتخاب کنید که خود را از المان‌های دکوری دیگر، متمایز کند. برای رویکردی دقیق‌تر، در رنگ آباژور، از تن‌های معمولی استفاده کنید.

۲٫ آباژور انتخابی شما، باید بهترین ترکیب در جایگاه خود باشد

هنگام خرید اینترنتی آباژور، جایگاه و آباژور را مانند یک جفت در نظر بگیرید. با توجه به اینکه آباژور شما، بلند و لاغر یا پهن و عرض است، ما به شما در انتخاب رنگ کمک می‌کنیم.
آباژور باید تا حدی پایین باشد که تقریبا کلید را بپوشاند. اما نه آنقدر پایین که مجبور باشید برای تعویض لامپ، زیر آن بروید.

۳٫ تصمیم بگیرید که آباژور هال و پذیرایی، در طراحی داخلی شما، چگونه به نظر می‌رسد

قبل از اینکه تمامی تمرکز خود را به ظاهر آباژور اختصاص دهید، فضای موردنظر خود را برای آن فراموش نکنید. اگر میز کنار تخت یا فضای ورود و خروج به تخت، کوچک باشد. ممکن است به خرید آنلاین آباژور کوچک‌تری نیاز داشته باشید. گاهی اوقات ممکن است یک آباژور ایستاده در کنار صندلی راحتی، برای هال پذیرایی شما، پروفایل مناسب‌تری باشد.

۴٫ مشخص کنید که آباژور شما زینتی است یا کاربردی

خرید آباژور چوبی فقط برای کارآیی نیست. انتشار نور لامپ توسط آباژور، برای ایجاد محیطی آرامش‌بخش، بسیار تأثیرگذار است. اما رنگ سایۀ شما نیز، تفاوت قابل‌توجهی ایجاد می‌کند. استفاده از دکوراسیون تمام سفید در خانه، مخصوصا در انتخاب آباژور، روشنایی را به حداکثر می‌رساند.

با استفاده از شیدهای تن روشن، انتشار نور اتاق را به حداکثر رسانده و با استفاده از شیدهای تاریک‌تر، به محیط خود، حسی خاص ببخشید.

۵٫ در اتاق‌های نامتعارف خود، از آباژور استفاده کنید

خرید اینترنتی آباژور رومیزی می‌تواند کار دشواری باشد. هنگام جستجو برای آباژور مناسب، به خاطر داشته باشید که می‌توانید در حمام، انباری یا هال پذیرایی خود، از آن استفاده کنید.

با اینکار، ظرافتی را به محیط اضافه می‌کنید که قبلا وجود نداشته است. در بسیاری از خانه‌های مدرن، طراحان با استفاده از خرید آباژور خمیده و نصب آن در بالای وان حمام، نقطۀ مرکزی ایجاد می‌کنند.

اگر در اتاق لباس‌شویی خود، فضای بالای کابینت دارید، می‌توانید از یک لامپ کوچک به عنوان نور شب یا روشن کردن اتاق استفاده کنید.

۶٫ با آباژورهای خود، پیامی را منتقل کنید

هنگام خرید اینترنتی آباژور ایستاده، به اتاق خود نیز نگاه کنید. آیا می‌خواهید پیامی را منتقل کنید یا ترجیح می‌دهید آباژور مدرن شما با فضای پیرامون ترکیب شود.
با استفاده از رنگ‌ها و پارچه‌هایی با رنگ تکمیلی بر روی وسایل، می‌توانید آباژور هم‌رنگ خود را، زیباتر جلوه دهید.

۷٫ هنگام انتخاب آباژور مناسب، ابتدا ایمنی را در نظر بگیرید

پس از خرید چراغ خواب موردنظر خود، مطمئن شوید که با لامپ، فاصلۀ مناسبی دارد، زیرا هر لامپ، مقداری حرارت دارد. چنگ اندازه، می‌تواند آن را تنظیم کند. که در واقع، دست‌های فلزی است که آباژور را به دور سرپیچ، متصل می‌کنند.

روش دیگری برای تنظیم این فاصله، استفاده از فیترهایی با اندازه‌های مختلف است. با انجام اینکار، اطمینان حاصل می‌کنید که لامپ، با بدنۀ آباژور، تماس پیدا نخواهد کرد.

۸٫ استفاده از آباژوری با فرم مناسب با توجه به لامپ

اگر می‌خواهید آباژور فعلی خود را جایگزین کنید، تمامی فرم‌های موجود را در نظر بگیرید. انواع طبلی/استوانه‌ای، ایستاده، امپراطوری یا فرم سنتی زنگوله‌ای، به تنظیم سبک طراحی اتاق شما، کمک می‌کنند. بسیاری از تولیدکنندگان لامپ، می‌توانند در انتخاب لامپ مناسب، به شما کمک کنند.

۹٫ با ساختن یک آباژور، ظاهر شخصی خود را به اتاق منتقل کنید

در دنیای به اشتراک‌گذاری اجتماعی امروزی، قابلیت ساخت وسایل شخصی، از هر زمانی آسان‌تر شده است! اگر کمی فنی هستید، می‌توانید با استفاده از روبان، گل سرخ، پارچه یا عناصر دیگر، ظاهری منحصر‌به‌فرد را برای خانۀ خود طراحی کنید!

آباژور ایستاده هورانو مدل A1-1

نگهداری آباژور

شاید تمیز نگه داشتن آباژور، برای همه کار آسانی نباشد. برای تمیز کردن قطعات چوبی، از یک دستمال میکروفیبر استفاده کنید. مراقب باشید که دستمال را بیش از حد خیس نکنید. دستمال خود را، به آرامی و از بالا به پایین، بر روی کلاهک پارچه‌ای آن بکشید. اگر دستمال میکروفیبر ندارید، می‌توانید از یک پارچۀ پرزدار استفاده کنید.

آباژور چوبی

آباژور چوبی یکی از وسایل کاربردی نورپردازی در بخش‌های مختلف منزل مثل سالن‌پذیرایی و اتاق‌خواب است. طرح‌های آباژور رومیزی چوبی و آباژور ایستاده چوبی بسیار گسترده هستند. شما با هر سلیقه یا دکوراسیونی می‌توانید یک آباژور چوبی مناسب محیط خود پیدا کنید.

انواع آباژور کنارمبلی

اگر اهل مطالعه، حل کردن جدول یا کار کردن بر روی مبلمان راحتی خود هستید، آباژور کنار مبلی بهترین دوست شما می‌شود. این آباژور با فراهم کردن نور کافی برای انجام کارهای مختلف در فضای تاریک، در عین حال زیبایی خاصی را به محیط شما می‌بخشد. برای مشاهده انواع آباژور کنارمبلی می‌توانید از محصولات ما دیدن کنید.

مدل آباژور پذیرایی

اگر به دنبال یک مدل آباژور پذیرایی هستید، بهتر است کاربرد انواع آباژور را بهتر درک کنید. قانون خاصی در انتخاب مدل آباژور پذیرایی وجود ندارد. اما بهتر است این انتخاب، بنا بر نیاز شما باشد.

به طور مثال، اگر پذیرایی شما با دکوراسیون ایرانی اصلی تزئین شده است، یک آباژور رومیزی برنزی برای میز تلفن یا آباژور ایستاده برنزی کنار مبلی، جلوه‌ای بسیار زیبا خواهد داشت.

از طرفی دیگر، اگر خانه‌ای امروزی و مدرن دارید، می‌توانید با استفاده از مدل آباژور پذیرایی مدرن ، مجموعه خود را کامل کنید. به طور کلی استفاده از آباژور، زیبایی خاصی را به محیط القاء می‌کند و این فاکتور در تمامی مدل‌های آن، مشترک است.

خرید اینترنتی آباژور

اگر قصد خرید به صورت آنلاین را دارید، حتما چند نکته را هنگام خرید اینترنتی آباژور ، به خاطر داشته باشید. اول از همه، از اعتبار فروشگاه اینترنتی موردنظر اطمینان حاصل کنید.

سپس محصولات هر وبسایت را با دیگری مقایسه کرده و بهترین محصول را برای خود انتخاب کنید. هنگام خرید اینترنتی آباژور ، از شرایطی مانند زمان تحویل کالا، هزینۀ ارسال، کیفیت محصول و ضمانت، اطمینان حاصل کنید.

انواع آباژور با قیمت

برای مشاهدۀ انواع آباژور با قیمت ، بهترین وبسایت را انتخاب کردید. از آباژور رومیزی فانتزی و مدرن گرفته تا آباژور ایستاده کنار سالنی . مدل مورد پسند خود را پیدا کنید، قیمت آباژور را مشاهده و با کیفیت و قیمت سایر فروشگاه‌های اینترنتی مقایسه کنید.

خرید آباژور از دکورشاپ

دکورشاپ به عنوان فروشگاه اینترنتی تخصصی در زمینه معرفی و فروش آباژور‌ های چوبی و فلزی فعالیت خود را با هدف عرضه مستقیم و خرید انواع آباژور چوبی و فلزی آغاز نموده است.

شما در فروشگاه آنلاین لوستر دکورشاپ با مشاوره و راهنمایی و مطالعه نظر سایر خریداران بهترین نحوه انتخاب را با توجه به بودجه و چیدمان منزل به کامل‌ترین شکل ممکن خواهید داشت.

قیمت انواع آباژور به‌صورت شفاف در سایت ما موجود است. در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با امن‌ترین روش‌های ارسال، محصول خود را تحویل گرفته و با رضایت کامل استفاده خواهید نمود.

سوالات متداول شما در ارتباط با آباژور

آباژور چیه و چه کاربردهایی داره؟

آباژور یا نورتاب نوعی پوشش برای چراغ است که نور را به سمت پایین هدایت می‌کند. آباژور معمولا از یک پایه و یک کلاهک یا شید آباژور تشکیل می‌شود. لامپ به پایه وصل شده و کلاهک آباژور، اطراف لامپ را می‌پوشاند و از مشخص شدن لامپ و تابش مستقیم نور، جلوگیری می‌کند.

چند نوع آباژور داریم؟

انواع آباژور به دو دسته اصلی آباژور رومیزی و آباژور ایستاده یا آباژور کنار سالنی دسته‌بندی می‌شوند.

چرا خرید آباژور برای خونه من ضروریه؟

نور پردازی با لوستر و آباژور (کلاهک‌دار یا بدون کلاهک) تاثیری غیر قابل انکار در زیبایی هر چه بیشتر اتاق دارد. از این رو انتخاب درست یک لوستر و آباژور هنگام خرید آنلاین آباژور، علاوه بر تامین نور مناسب برای اتاق، به ما در تامین زیبایی هر چه بیشتر اتاق کمک می‌کند.

کفی و پایهٔ آباژورها از جنس چوب ساخته شده است. تمامی اتاق‌ها در خانۀ شما، از زیبایی نور و روشنایی، بهره‌مند هستند.

آیا آباژور فقط برای خونه‌های کم‌نور کاربرد داره؟

خرید آباژور چوبی فقط برای کارآیی نیست. انتشار نور لامپ توسط آباژور، برای ایجاد محیطی آرامش‌بخش، بسیار تأثیرگذار است. اما رنگ سایۀ شما نیز، تفاوت قابل‌توجهی ایجاد می‌کند.

استفاده از دکوراسیون تمام سفید در خانه، مخصوصا در انتخاب آباژور، روشنایی را به حداکثر می‌رساند. با استفاده از شیدهای تن روشن، انتشار نور اتاق را به حداکثر رسانده و با استفاده از شیدهای تاریک‌تر، به محیط خود، حسی خاص ببخشید.

آباژورم رو چه‌طور تمیز نگه دارم؟

برای تمیز کردن قطعات چوبی، از یک دستمال میکروفیبر استفاده کنید. مراقب باشید که دستمال را بیش از حد خیس نکنید. دستمال خود را، به آرامی و از بالا به پایین، بر روی کلاهک پارچه‌ای آن بکشید. اگر دستمال میکروفیبر ندارید، می‌توانید از یک پارچۀ پرزدار استفاده کنید.

 

انواع مدل آباژور ایستاده مدرن و کلاسیک دخترانه شیک

 

 

آباژور ایستاده رایکا مدل RSH109-G-Os

آباژور ایستاده رایکا مدل RSH109-G-Os

مشخصات کلی

 • ابعاد بسته بندی
  ۱۴۰x50x50 سانتی متر
 • وزن بسته بندی
  ۳۸۰۰ گرم
 • ابعاد
  ۴۰x40x136 سانتی متر
 • وزن
  ۳۵۰۰ گرم

مشخصات فنی

 • نوع لامپ
  LED
 • منبع تغذیه
  برق شهر
 • جنس بدنه
  چوب
 • طول سیم
  ۱۰۰ سانتی متر
 • سایر توضیحات
  – استفاده از چوب طبیعی
 • – حفظ تعادل خیلی خوب
 • – طراحی ساده , سه پایه خراطی
 • – رنگ پایه : گردویی
 • – رنگ شید: قابل انتخاب در رنگهای مختلف

مشاهده قیمت و خرید

آباژور ایستاده دیلایت مدل Ario/Estand Gold

آباژور ایستاده دیلایت مدل Ario/Estand Gold

  آباژورها با استفاده ازکلاهکی که دارند باعث می شوند که لامپ به طور مستقیم مشخص نباشد و بدینگونه از شر نور مستقیم لامپ خلاص خواهیم شد . آباژور مناسب می تواند یک اتاق ساده را به اتاقی شگفت انگیز تبدیل کند   پس باید در انتخاب آن دقت کرد .
اباژور ایستاده Ario دارای پایه بلند فلزی و ۱ لامپ که با کلاهکی زیبا پوشانده شده است . رنگ پایه فلزی این آباژور طلایی می باشد و دور تا دور کلاهک  حلقه های طلایی و کریستالآویزان شده است و طرح بسیار شیک و جذابی برای آباژور رقم زده است  که چشمگیر و مجلل است . این آباژور بسیار شیک و خوشرنگ است  که در زیبایی دکوراسیون منزل تان کمک شایانی خواهد کرد .
  آبکاری شده از فورتیک ( الکترولاک ) همراه با پرداخت کاری بسیار حرفه ای که سطح فلز را کاملا صیقلی می کند. ماندگاری این نوع آبکاری از طلا بالاتر است. قبل از آبکاری یک لایه مس روکش می شود تا از هرگونه تغییر رنگ یا زنگ زدگی جلوگیری شود. جنس آویزها از کریستال درجه یک K9 استآباژوری زیبا که سبب می شود تا فضایی درخشان تر ونورپردازی جالب تر به دست بیاورید .

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۱۵۸×۵۰ سانتی متر
 • وزن
  ۱۰۰۰۰ گرم

مشخصات فنی

 • منبع تغذیه
  برق شهر
 • جنس بدنه
  فلز
 • طول سیم
  ۱۵۰ سانتی متر

مشاهده قیمت و خرید

آباژور ایستاده مدل خورشيدي كد ۲۲۸۳

آباژور ایستاده مدل خورشيدي كد 2283

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۵۰x50x177 سانتی متر
 • وزن
  ۱۱۴۰۰ گرم

مشخصات فنی

 • نوع لامپ
  ندارد
 • منبع تغذیه
  برق شهر
 • جنس بدنه
  كريستال – برنز
 • طول سیم
  ۱۲۰ سانتی متر
 • سایر توضیحات
  جنس بدنه كريستال بنفش ۲ پوست
 • جنس شيد پارچه
 • جنس بدنه و پایه برنز با آبکاری آنتیک و لاک خورده
 • با یک پارچه و یا دستمال نرم و مقداری آب و کف می توانید ظروف را به تمیز ترین درجه خود برسانید.
 • (از شستن با اسکاج زبر و محصولات شوینده و ضد عفونی کننده قوی مثل وایتکس و الکل و همچنين شستن در ماشين ظرفشوئي اجتناب نمایید.)

مشاهده قیمت و خرید

آباژور ایستاده اصفیان طرح مولن روژ مدل MRK7-M

آباژور ایستاده اصفیان طرح مولن روژ مدل MRK7-M

مشخصات کلی

 • ابعاد بسته بندی
  ۱۱۰*۴۶*۴۶ سانتی متر
 • وزن بسته بندی
  ۱۰۰۰ گرم
 • ابعاد
  ۴۶*۴۶*۱۵۰ سانتی متر
 • وزن
  ۱۶۰۰ گرم

مشخصات فنی

 • نوع لامپ
  رشته ای
 • منبع تغذیه
  برق شهر
 • جنس بدنه
  فلز آبکاری شده رنگ ثابت
 • طول سیم
  ۱۴۰ سانتی متر
 • سایر توضیحات
  شید (کلاهک) با جنس حریر و قابل شستشو
 • ارتفاع آباژور همراه با شید ۱۵۰ سانتی متر
 • دارای کلید روشن و خاموش روی سیم ( دارای استاندارد CE اروپا )
 • نوع لامپ فرقی ندارد
 • جنس سرپیچ استاندارد ABS

مشاهده قیمت و خرید

آباژور ایستاده آرام مدل ML7025/22

آباژور ایستاده آرام مدل ML7025/22

مشخصات کلی

 • ابعاد بسته بندی
  ۴۵*۴۵*۱۴۰ سانتی متر
 • وزن بسته بندی
  ۴۰۰۰ گرم
 • ابعاد
  ۴۰*۴۰*۱۵۵ سانتی متر
 • وزن
  ۴۰۰۰ گرم

مشخصات فنی

 • نوع لامپ
  ندارد
 • منبع تغذیه
  برق شهر
 • جنس بدنه
  چوب طبیعی
 • طول سیم
  ۱۵۰ سانتی متر
 • سایر توضیحات
  جنس بدنه چوب طبیعی
 • سیم کشی مخفی
 • لایه پوشش پلی استر

مشاهده قیمتو خرید

آباژور ایستاده هورانو مدل A1-1

آباژور ایستاده هورانو مدل A1-1
اگر به دنبال آباژور مدرن و مینیمال می‌گردید، آباژور ایستاده هورانو مدل A1 گزینه مناسبی برای دکوراسیون داخلی شماست. آباژور A1 با تکیه بر طراحی زیبا و شیک می‌تواند زیبایی فضای شما را دوچندان کند.
بدنه اصلی آباژور از چوب طبیعی ساخته شده که با رنگ گیاهی مونوکوت (محصول کشور بلژیک) زیبایی فوق‌العاده‌ای پیدا کرده است. منبع روشنایی آباژور لامپ LED خطی ۱۲ ولت می‌باشد که جهت استفاده از برق شهری، آداپتور مورد نیاز درون محصول قرار داده شده است.
بر روی لامپ یک پلکسی مات قرار دارد که پخش نور را زیباتر می‌کند. این محصول داری کلید قطع و وصل و همچنین ورودی آداپتور بر روی بدنه می‌باشد. پایه زیرین آداپتور سنگ طبیعی زیبا و باکیفیت بوده که زیبایی محصول را تکمیل می‌نماید.

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۱۵x5x122 سانتی متر
 • وزن
  ۳۵۰۰ گرم

مشخصات فنی

 • نوع لامپ
  LED
 • منبع تغذیه
  برق شهر
 • جنس بدنه
  چوب طبیعی
 • سایر توضیحات
  چوب طبیعی برای متریال بدنه
 • دارای آداپتور جهت تبدیل برق شهری به ۱۲ ولت
 • دارای لامپ LED خطی ۱۲ ولت با رنگ آفتابی
 • دارای پلکسی مات بر روی لامپ جهت پخش نور زیباتر
 • دارای سوکت قطع و وصل
 • دارای ورودی آداپتور
 • قابلیت تعویض لامپ
 • سنگ طبیعی زیبا و با کیفیت برای پایه
 • بسته بندی مناسب

مشاهده قیمت و خرید

آباژور رومیزی مدل Kardin/SUN

آباژور رومیزی مدل Kardin/SUN

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۲۹x29x50 سانتی متر
 • وزن
  ۲۴۰۰ گرم

مشخصات فنی

 • نوع لامپ
  ندارد
 • منبع تغذیه
  برق شهر
 • جنس بدنه
  فلز
 • طول سیم
  ۱۰۰ سانتی متر
 • سایر توضیحات
  -شید از جنس مخمل قابل شستشو
 • -نیازمند ۱ عدد لامپ سرپیچ E27
 • -تولید ایران
 • -عدم تغییر رنگ و یا زنگ زدگی
 • -پوشیده شده از مس قبل از آبکاری

مشاهده قیمت و خرید

آباژور رومیزی مدل WLS1201

آباژور رومیزی مدل WLS1201

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۳۰x30x50 سانتی متر
 • وزن
  ۱۰۰۰ گرم

مشخصات فنی

 • نوع لامپ
  ندارد
 • منبع تغذیه
  برق شهر
 • جنس بدنه
  چوب و فلز

مشاهده قیمت و خرید

آباژور ایستاده مدل MP-FL004

آباژور ایستاده مدل MP-FL004

مشخصات کلی

 • ابعاد بسته بندی
  ۳۰x30x160 سانتی متر
 • وزن بسته بندی
  ۱۳۰۰ گرم
 • ابعاد
  ۲۰x20x166 سانتی متر
 • وزن
  ۱۲۰۰ گرم

مشخصات فنی

 • نوع لامپ
  LED
 • منبع تغذیه
  برق شهر
 • جنس بدنه
  آلومینیوم
 • طول سیم
  ۱۸۰ سانتی متر

مشاهده قیمت و خرید

حتما ببینید

صندلی گیمینگ بامو مدل dxr12122020

قیمت صندلی گیمینگ ارزان [۱۵ مدل حرفه ای بمب]

قیمت صندلی گیمینگ ارزان چقدر است؟ بهترین مدل صندلی گیمینگ کدام است؟ در این مقاله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *