4- خرید پیج اینستاگرام از سایت های معتبر

همه چیز در مورد خرید پیج اینستاگرام با فالوورهای واقعی

محبوبیت و گسترش اپلیکیشن اینستاگرام در سال های اخیر به قدری بوده است که کمتر افرادی این اپلیکیشن را روی گوشی خود ندارند. به همین دلیل این برنامه بستر مناسب و موفقی برای معرفی کسب وکارها و برندهاست. در نتیجه خرید پیج اینستاگرام برای بهتر و سریعتر دیده شدن به شما کمک خواهد کرد.

یک تصور رایج این است که خرید پیج های اینستاگرامی شاید کار درستی نباشد اما باید اشاره کرد که اولین دلیل اعتماد مشتریان به پیج های اینستاگرام نگاه به تعداد فالوور های پیج می باشد. بنابراین شما می توانید با خرید پیجی که تعداد بالایی فالوور واقعی دارد؛ اولین قدم را در راه جذب مشتری بردارید.

 

اطلاعات جامعی در مورد خرید پیج اینستاگرام با فالوورهای واقعی

اکنون زمان این رسیده که شما به پاسخ سوال هایی از قبیل از کجا اقدام به خرید پیج اینستاگرام فالوور واقعی نماییم؟ نحوه تشخیص فالوورهای واقعی و فیک چگونه است؟ و یا اینکه برای خرید باید به چه سایتی اعتماد کنیم؟ برسید.

اینستاگرام، یک شبکه اجتماعی قوی و محبوب

امروزه تماشای تلویزیون جای خود را یه اینستاگرام داده است. بیشتر افراد پس از بیدار شدن به چک کردن اینستاگرام می پردازند. در واقع اینستاگرام یک رسانه قدرتمند و پرمخاطب است که تبلیغات در آن کاملا رایگان و آسان است. اینستاگرام به دلیل وجود بازارهدف به عنوان یک منبع پولساز شناخته میشود.

چرا افزایش فالور در اینستاگرام کار دشواری است؟

افزایش فالوورهای اینستاگرام کاری نیست که به راحتی انجام شود. در واقع می توان گفت یکی از دشوارترین و پر چالش ترین کار بالا بردن تعداد فالوور است. برای این منظور باید نهایت سعی خود را در زمینه تولید محتوای با کیفیت و هدفمند به کار ببریم که گاهی افراد صبر و حوصله کافی در این زمینه را ندارند.

در این میان افرادی وجود دارند که برای افزایش فالوور تمام تلاش خود را در تولید محتوا می کنند، اما با گذشت زمان خسته و ناامید از کار دست می کشند.

اینها دلایلی بودند که به شما بگوییم که مناسب ترین و بهترین گزینه برای بالا بردن فالوور خرید پیج اینستاگرام است. شما با خریدن یک پیج آماده با فالوور های تعداد بالا و واقعی می توانید سطح فعالیت کسب و کارتان را تا ۴۰% افزایش دهید.

2-دلیل دشوار بودن افزایش فالوورها در اینستاگرام

علت اهمیت خرید پیج اینستاگرام آماده چیست؟

تنها فاکتور جهت ایجاد اعتماد در مشتریان، تعداد فالوورهای پیج می باشد. فرض کنید مشتریانتان وارد پیجی با ۲۰۰ فالوور شوند. آن وقت، با چه حسی روبرو خواهند شد؟

شاید پیش خود اینگونه فکر کنند که نمی توان به این پیج اعتماد کرد. ولی در صورت بالا بودن تعداد فالوورهای پیج شما به میزان ۲۰ کا، در مشتریان اطمینان لازم در مورد اعتبار و اصالت پیج اینستاگرامی تان پس از ورود به آن ایجاد خواهد شد.

بنابراین افزایش تعداد فالوورها، نخستین گام برای پول درآوردن در اینستاگرام است. در صورت استفاده از روش های معمولی همچون بکارگیری هشتگ های مرتبط، تولید محتوای یونیک و با کیفیت، بکار بردن تگ لوکیشن و غیره جهت افزایش فالوور، ممکن است با گذشت ماه ها و سال ها، موفق به جذب تنها ۲۰ هزار فالوور واقعی و فعال گردید.

ولی می توانید اقدام به بالا بردن تعداد فالوورهای پیج خود از همان ابتدای کار، با خرید پیج های آماده اینستاگرامی بدون صرف وقت و تلاش زیاد نمایید.

باید بدانید که خرید پیج اینستاگرام برای آن دسته از افرادی مهم تلقی می گردد که به فکر کسب درآمد بالا در اینستاگرام می باشند، نه کسانی که فقط تلاش می ‌کنند فالوور جذب کنند.

خرید پیج اینستاگرام برای چه کسانی مناسب است؟

در واقع خرید پیج اینستاگرام یک استراتژی مهم در این شبکه اجتماعی می باشد که مرتبط با نوع کسب و کار افراد است. مثلاً اشخاصی که می خواهند از طریق اینستاگرام به فروش محصولات خود بپردازند، احتیاج به یک پیج آماده اینستاگرام با فالوور های بالا دارند. ولی برای بیزینس های کوچک، از آن جهت که مخاطبان آنها تخصصی هستند، پیج آماده مناسب نمی باشد.
در حقیقت خرید پیج اینستاگرام برای تجارت هایی که مخاطبانشان عمومی می باشند، مانند پیج هایی که به فروش آنلاین محصولات می‌ پردازند، کار صحیحی است. همچنین یک استراتژی مهم برای ورود به بازار کسب و کار به شمار می آید.
3- مزیت های خرید پیج اینستاگرام

مزیت های خرید پیج اینستاگرام

  1. شخص بدون دردسر و بدون اتلاف وقت می تواند یک پیج با تعداد مخاطبان بالا داشته باشد.
  2. با هزینه کمی می توان فالوورهای متعددی داشت.
  3. قیمت پیچ های اینستاگرامی آماده در مقایسه با هزینه های تبلیغات و تولید محتوا در اینستاگرام، ارزانتر می باشد.
  4. در همان شروع کار می توانید فروش خوبی داشته باشید و احتیاجی به جذب مشتری نیست. یعنی در واقع از همان ابتدا محصولات و خدمات خود را می توانید به نحو مطلوبی به فالوور های موجود در پیج تان به فروش برسانید.

خرید پیج اینستاگرام از سایت های معتبر

در اینجا یک سوال مهم وجود دارد که ذهن اکثر مخاطبان را به خود مشغول نموده است و آن این است که از کجا و از چه سایتی باید پیج اینستاگرام خرید که مورد اطمینان باشد.

باید بگوییم که اگر حواستان نباشد، ممکن است هنگام خرید پیج اینستاگرام، سایت ها و افراد ناشناس سرتان کلاه بگذارند. در بعضی مواقع افراد نامطمئن، پیج اینستاگرام را به شما می فروشند و بعد از مدت کوتاهی، پیج از دسترس شما خارج می گردد. به عبارتی غیر فعال یا هک می شود.

همچنین این احتمال وجود دارد که تمامی فالوورهای پیج اینستاگرام شما فیک باشند و اصلاً فالوور فعالی در کار نباشد.

بنابراین شما باید به یک سری سایت های قدیمی از جمله اینبو که سالیان سال در این زمینه فعالیت می کنند، اعتماد نمایید و از خرید پیج اینستاگرام آماده از سایت ‌هایی که هیچ شناختی ندارید، خودداری کنید.

در حقیقت افراد کلاهبرداری که پیج اینستاگرام آماده را به شما می فروشند، پس از فروش، با تغییر پسورد و اطلاعات پیج، آن را کاملا از دسترس شما خارج می نمایند.

بر این اساس، شما دچار ضرر و زیان مالی فراوانی می شوید. پس سعی کنید به هر کسی و هر سایتی اعتماد نکنید.

سوالات رایج در رابطه با خرید پیج اینستاگرام

● آیا پس از خرید پیج اینستاگرام، اطلاعات آن را می ‌توان تغییر داد؟
از آنجایی که شما مالک پیج اینستاگرام هستید، لذا به آسانی می توانید تمامی اطلاعات از قبیل پسورد، ایمیل، نام پیج اینستاگرام، نام کاربری و پست های قبلی را عوض کنید.

● حداکثر چند مرتبه می توان نام پیج اینستاگرام خود را عوض کرد؟
ذکر این مورد بسیار حائز اهمیت می باشد که هیچ گاه اقدام به تغییر نام پیج اینستاگرام خود بیشتر از یک بار نکنید. به این دلیل که در هر بار عوض نمودن نام کاربری خود، اینستاگرام به شما حساس می شود و همین امر موجب غیر فعال شدن دائمی اکانت شما می گردد.

● در صورت تغییر دادن نام پیج، آیا فالوور ها متوجه آن می شوند؟
با توجه به اینکه اکثر فالوورهای پیج فعال نمی باشند و یا اینکه غیر واقعی هستند، بنابراین در بیشتر مواقع متوجه تغییر نام پیج و یا پست های داخل آن نمی شوند.

● آیا پیج خریداری شده مرتبط با کسب و کار فرد می باشد؟
همانطور که قبلاً اشاره نمودیم، پیج های اینستاگرامی مربوط به سایت های مورد اعتمادی مانند بای فالوور، دارای یک سری گروه بندی های موضوعی می باشند که شما به آسانی می توانید با تغییر پست های قبلی پیج، به جذب مخاطبان در حیطه کاری خود بپردازید.

4- خرید پیج اینستاگرام از سایت های معتبر

● پس از خرید پیج اینستاگرام چه کاری باید انجام دهیم؟
شما باید بعد از خرید پیج، اقدام به تعویض اطلاعاتی مانند ایمیل و پسورد نمایید. بعد از آن، سعی کنید پسورد دو مرحله ای را جهت بالا بردن امنیت پیج اینستاگرام خود، هرچه سریع تر فعال نمایید تا با خیال آسوده به ارائه محصولات خود و یا فروش آنها بپردازید.

جمع بندی و پایان

در این مقاله سعی کردیم اطلاعات کاملی را در مورد خرید پیج اینستاگرام با فالوور واقعی به شما ارائه کنیم. مهمترین چیز در خرید پیج اینستا این است که از سایت معتبر و مورد اعتماد خرید کنید. امیدواریم از این مقاله که به صورت اختصاصی از سایت بهترین هاش منتشر شده است استفاده کافی را برده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *