تکنولوژی

۲۰ ایده اسم جدید برای هایلایت اینستاگرام

ایده اسم خوب برای هایلایت اینستا، هایلایت‌ها در اینستاگرام بخشی از پروفایل شما هستند که به شما امکان می‌دهند تا داستان‌های کوتاهی را برای مدت طولانی‌تری ذخیره کنید تا دنبال‌کنندگان شما بتوانند به آنها دسترسی داشته باشند. وقتی یک داستان (Story) را در اینستاگرام منتشر می‌کنید، شما می‌توانید آن را در هایلایت قرار داده و از این طریق به صورت دائمی در پروفایل خود نگه دارید.

به طور کلی، هایلایت‌ها بخشی از بالای پروفایل شما هستند که با استفاده از آنها می‌توانید داستان‌های خود را به صورت دائمی برای دنبال‌کنندگان نمایش دهید. این امکان به شما کمک می‌کند تا محتوای مهم، اطلاعات تماس، فعالیت‌های شما و یا هر موضوع دیگری را که می‌خواهید برای مدت زمان طولانی‌تری در دسترس دنبال‌کنندگان قرار دهید، مدیریت کنید.

زمانی که یک داستان را به عنوان هایلایت ذخیره می‌کنید، شما می‌توانید آن را با یک عنوان و یا نام اختصاصی مانند “سفر به ژاپن”، “محصولات جدید”، “راهنمای تازه‌واردان” و غیره، مشخص کنید. هایلایت‌ها می‌توانند از تصاویر، ویدئوها، متن و استیکرهای مختلف تشکیل شده باشند و به شما اجازه می‌دهند تا پروفایل خود را جذاب‌تر و کامل‌تر کنید

بهتر است اسم هایلایت برای عکس‌های شما به شخصیت، علاقه‌ها، فعالیت‌ها و مواردی که شما به آن‌ها علاقه دارید وابسته باشد. اما در صورتی که نیاز به ایده‌های کلی دارید، ممکن است این اسامی برای هایلایت‌های عکس‌های شما جالب باشند:

۲۰ ایده اسم هایلایت برای عکس خودم

البته، الزاماً این اسامی به خود عکس یا شخص شما باید مرتبط باشند، اما در اینجا ۲۰ ایده برای اسم هایلایت ممکن است برای عکس‌های شما جالب باشند:

 1. زندگی روزمره
 2. سفرهای من
 3. علاقه‌مندی‌های فصلی
 4. روزهای خوب
 5. محیط کار من
 6. زمان با خانواده
 7. کتابخانه شخصی
 8. طعم‌های مورد علاقه
 9. مراحل زندگی
 10. روزهای آفتابی
 11. سبک زندگی سالم
 12. هنر و خلاقیت
 13. محل‌های مورد علاقه
 14. عکس‌های پرطرفدار
 15. تمرین و ورزش
 16. دیدنی‌های شهر من
 17. شگفتی‌های روزمره
 18. اجتماعی: با دوستان
 19. لحظات خاص
 20. خنده و شادی

 

امیدوارم این ایده‌ها به شما کمک کننده باشند تا نام‌گذاری مناسبی برای هایلایت‌های عکس خود انجام دهید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا