مادر و کودک

ماشین اسباب بازی-خرید جدیدترین ماشین بازی و کنترلی حرفه ای

اگر بخواهیم از یک اسباب بازی محبوب در بین همه بچه های دنیا اعم از دختر و پسر نام ببریم، قطعاً یک گزینه ماشین کنترلی خواهد بود، زیرا اکثر مردم حتی بزرگسالان از بازی با ماشین لذت می برند.

البته باید به یاد داشته باشیم که لذت بازی و تفریح ​​تنها هدف این دسته از اسباب بازی ها نیست، بلکه اهداف آموزشی و پرورشی نیز دارد.

زمان صرف شده توسط افراد علاقه مند به بازی با ماشین های کنترلی این کار را به تمرین و آمادگی برای مسابقات در این زمینه تبدیل کرده است. این مسابقات در سطح ملی و بین المللی برگزار می شود و طرفداران خود را دارد.

بنابراین طبیعی است که هر کودکی در بین اسباب بازی های خود یک ماشین RC یا کنترلی بخواهد.

ماشین های کنترلی برای چه سنی مناسب هستند؟

شاید نقش اصلی ماشین اسباب بازی سرگرمی کودکان باشد اما نمی توان تاثیر مثبت و سازنده ای که بر روحیه کودک می گذارد را نادیده گرفت.

ماشین اسباب بازی به کودک این امکان را می دهد که دنیای پر از ماشین های بیرون را بهتر درک کند. وقتی کودک کنترل ماشین را به دست می گیرد، هماهنگی زیادی بین دست، چشم و مغز کودک ایجاد می شود و این هماهنگی باعث رشد ذهنی کودک می شود.

برای بچه ها ماشین باید با توجه به سنشان خریداری شود، مثلا بچه های زیر سه سال از انواعی که قطعات ریز دارند استفاده نکنند.

بنابراین بهتر است ماشین های کنترلی بعد از سه سالگی در دسترس کودکان قرار گیرد و در ابتدا توصیه می شود از انواع ساده تری با سرعت کمتری که کودک بتواند حرکت کند استفاده شود.

انواع ماشین های کنترلی

ماشین های کنترل باگی

از جمله ظاهری که مشخصه این خودروهاست می توان به بدنه کشیده، لاستیک هایی با قطر کمتر و شاسی افقی اشاره کرد. خودروهای باگی به عنوان خودروهای سرعتی شناخته می شوند.

سرعت بالای این خودروها ویژگی های جذاب دیگری مانند دریفت، چرخش و برخاستن را به همراه داشت. دستگاه های کنترل باگی برای سطوح صاف مانند آسفالت و پیست های ورزشی مناسب هستند.

موتورهای مورد استفاده در این نوع ماشین ها از نوع برقی هستند که kv (دور موتور بر حسب ولت) بالاتری دارند. اگر سوخت خود را از بنزین تامین می کنند، موتورهای نیترو با درصد نیترو بیشتر برای رسیدن به دورهای بالاتر استفاده می شوند، به همین دلیل این خودروها سریع هستند.

ماشین های کنترلی آفرود

این خودروها قدرت بالایی دارند و برای حرکت در جاده های ناهموار و صخره ای و جاده های خاکی و صعب العبور طراحی شده اند، در این خودروها قدرت موتور نشانگر است، این خودروها دارای لاستیک های با قطر زیاد، شاسی بلند، ضربه گیرهای قوی و … هستند. . با اشاره به. وسایل نقلیه آفرود برای صخره نوردی و مسابقات خارج از جاده نیز مناسب هستند.

این نوع خودروها دو چرخ هستند که اگر موتور آنها از نوع برقی باشد از kv کمتر با توان مصرفی بیشتر انتخاب می شود و اگر از نوع بنزینی باشد با قدرت بالا استفاده می شود بنابراین قدرت آفرود وسایل نقلیه بلند است و به راحتی از موانع عبور می کنند.

ماشین بازی کنترلی مدل Jeep کد D90

ماشینهای دو منظوره (باگی آفرود)

اجزای این خودروهای دو منظوره شامل چرخ، شاسی، کمک فنر و … به گونه ای طراحی شده اند که سرعت خودروهای باگی و قدرت خودروهای آفرود را داشته باشند. بنابراین به جز در مواردی که نیاز به ماشین کنترلی حرفه ای و تخصصی باشد، اکثر ماشین های کنترلی شرکت های مختلف این ویژگی فوق العاده را دارند.

ماشین های آنرود

سرعت این خودروها معمولاً بیشتر از آفرود است و فقط توانایی حرکت در جاده های هموار را دارند.یکی از کاربردهای اصلی آنها شرکت در مسابقات سرعت در جاده است.

ماشین کنترل اسباب بازی

این نوع خودروها بیشتر برای سنین ۳ تا ۱۰ سال مناسب هستند زیرا سرعت و قدرت کمتری دارند و قیمت این نوع خودروها نسبت به مدل های دیگر ارزانتر است.

کامیون ها

در مقایسه با خودروهای موجود در جاده، این خودروها شاسی بلندتری دارند و شباهت زیادی به وانت دارند. کامیون ها قابلیت حرکت بر روی سطوح صاف، سطوح خاکی، مراتع و غیره را دارند. حرکت کنند، اما برای مسیرهای سنگی مناسب نیستند.

ماشین های کنترلی دیریفت

این نوع ماشین ها برای انجام حرکات عملکردی بر روی سطوح بسیار صاف طراحی شده اند. به راحتی می توانید پیچ ​​های پیست را دور بزنید و بدلکاری های جذابی انجام دهید.

ماشین های کنترلی سنگین

برای بچه هایی که به وسایل نقلیه سنگین مانند کامیون های اسباب بازی علاقه دارند، کنترل وسایل نقلیه سنگین بسیار جذاب و هیجان انگیز است. ماشین های سنگین دیگری مانند جرثقیل ها، ماشین های بتن یا لودرهای کنترلی وجود دارند که می توان آنها را از راه دور کنترل کرد.

برخی از ماشین های کنترلی قابل تبدیل هستند و می توانند در حین حرکت به روبات تبدیل شوند. به عنوان مثال، یک ماشین سنگین لودر کنترل شده می تواند به یک ربات جنگنده تبدیل شود. ماشین های کنترلی هدایای ارزشمندی برای کودکان محسوب می شوند و در جعبه های هدیه جذاب و مناسبی عرضه می شوند.

ماشین های کنترلی جنگی

ماشین های جنگی مانند تانک ها و کامیون های اسباب بازی نیز در بین کودکان و حتی بزرگسالان طرفداران خاص خود را دارند.

یک ماشین جنگی RC که توانایی تولید صدا و نورهای رنگی زیبا را دارد می تواند هر علاقه مند به بازی با ماشین کنترلی را سرگرم کند ماشین های کنترلی بهانه ای هستند تا کودکان از بازی های کامپیوتری دور شوند و به دنیای واقعی خود بازگردند.

ماشین بازی کنترلی طرح لامبورگینی مدل تبدیل شونده کد 1236

نکات مهم قبل از خرید ماشین کنترلی

اندازه

اولین عاملی که باید در نظر گرفت اندازه ماشین کنترلی است که باید با توجه به هدف و عملکرد دستگاه انتخاب شود. به عنوان مثال یک ماشین کنترلی بزرگ به دلیل سرعت و عملکرد مناسب برای مسابقه دادن نیست،

در حالی که به راحتی می تواند در مسیرهای ناهموار مانند چمن حرکت کند و برای مسابقه باید انواع ماشین های کنترلی کوچک را انتخاب کنید.

برای تصمیم گیری بهتر در انتخاب سایز مناسب خودرو، به این نکته توجه کنید که هر چه مخرج بزرگتر باشد، سایز خودرو کوچکتر است. برای مثال خودرویی با سایز ۱٫۶۴ کوچکتر از ۱٫۱۰ است.

توصیه می کنیم اندازه ای را انتخاب کنید که نه خیلی بزرگ و حجیم باشد و نه خیلی کوچک که با سرعت زیاد حرکت کند و کنترل آن سخت باشد. سایز ۱/۱۰ بهترین سایز برای شماست.

کارایی

برای چند بار اول بیشتر روی کنترل ماشین های RC تمرکز کنید و کمتر به سرعت توجه کنید. ماشینی را انتخاب کنید که کار با آن آسان باشد و بتوانید سرعت آن را تنظیم کنید.

نوع دیفرانسیل ماشین های کنترلی شما کارایی آنها را تعیین می کند.

خودروها به دو دسته تک چرخ متحرک (۲WD) و دو چرخ متحرک (۴WD) تقسیم می شوند.

خودروهای ۲WD نیرو را به دو چرخ جلو یا دو چرخ عقب و خودروهای ۴WD نیرو را به هر چهار چرخ خودرو منتقل می کنند.

خودروهای ۴WD عملکرد بهتری دارند و در هنگام رانندگی به راحتی قابل کنترل و تعدیل هستند. خودروهای ۲WD ارزانتر از خودروهای ۴WD هستند و احتمال خرابی آنها کمتر است، اما به رانندگان ماهری نیاز دارند. بنابراین ماشین های ۴WD برای راه اندازی مناسب تر هستند.

موتور خودرو

موتورهای براش و براشلس دو نوع اصلی موتور در ماشین های کنترلی هستند.

در حالی که موتورهای برس بسیار ساده هستند، قدرت مانور بالایی دارند و برای مبتدیان دنیای ماشین های کنترلی مناسب هستند. قدرت تولید موتورهای براش کم است اما این قدرت برای مبتدیان کافی است. همچنین موتورهای برس دار قیمت مناسب تری نسبت به موتورهای براشلس دارند.

موتورهای براشلس بادوام تر، سریعتر و قدرتمندتر هستند و از باتری استفاده می کنند. علامت BL روی موتور نشان می دهد که بدون جاروبک است. در RC های با این موتور کنترل و هدایت آن کمی مشکل است.

هدف

با توجه به تنوع گسترده کاشی های کنترلی در دنیا، لازم است قبل از خرید هدف خود را مشخص کنید. برای مثال اگر قصد خرید انواع ماشین های کنترلی مسابقه ای را دارید، ماشین های کنترلی رزمی که قابلیت شلیک گلوله را دارند برای شما مناسب نیستند.

ماشین بازی کنترلی آفرود مدل Champions کد 3655

برند

یکی از عوامل مهم در هر خرید، انتخاب برند است. با توجه به تقاضای زیاد کاربران برای خرید این دستگاه ها، برندهای زیادی اقدام به ساخت آن ها کرده اند. برندها همچنین می توانند به شما در تعیین کیفیت و عملکرد خودرو کمک کنند. برخی از برندها در دنیای خودروهای کنترل شده به شهرت رسیده اند.

از برندهای مطرح این ماشین ها می توان به BSD، HBX، WLtoys، TRAXXAS، HPI، Tamiya، Drift DRIFT یکی از بهترین برندهای ماشین های کنترلی است که از مزایای آن می توان به لاستیک های بسیار کم سایش، موتور قدرتمند، طراحی متفاوت و … اشاره کرد.

جنس بدنه خودرو

بدنه ماشین های کنترلی معمولا از پلاستیک یا فلز ساخته می شود.

ماشین های پلاستیکی سرعت بیشتری نسبت به ماشین های RC فلزی دارند و برای ماشین های مسابقه ای مناسب هستند و احتمال شکستگی آن کم است. از طرفی ماشین های فلزی عمر طولانی و سرعت کمتری دارند، بنابراین کنترل آن ها راحت تر است و به همین دلیل برای افرادی که تازه وارد این عرصه شده اند مناسب ترند.

قیمت ماشین کنترلی

یکی از مهم ترین مواردی که می تواند بر نوع، کیفیت و اندازه ماشین های کنترلی تاثیر بگذارد، میزان بودجه ای است که برای خرید آنها در نظر گرفته اید. طبیعی است که قیمت یک ماشین کنترلی بزرگ از انواع ماشین های اسباب بازی کوچک بیشتر باشد.

گاهی اوقات انتخاب گران ترین نوع ماشین اسباب بازی به معنای انتخاب بهترین آن نیست. اما قیمت یک موتور کنترلی ارزان ممکن است به دلیل کیفیت پایین آن باشد که در این صورت نیاز به تعمیرات زیادی دارد و هزینه آن بیشتر از یک موتور است.

همچنین یک ماشین کنترلی ارزان قیمت معمولا به لوازم جانبی زیادی نیاز دارد که در ابتدا می توانید با خرید یک مجموعه کامل هزینه کمتری بپردازید. از این رو به شما توصیه می کنیم حتی اگر قصد خرید خودروی آرسی ارزان قیمت را دارید،

در مورد تمامی ویژگی های خودروی آرسی خود تحقیق کنید و دوام و قیمت آنلاین خودروی آرسی را با یکدیگر مقایسه کنید تا بهترین را انتخاب کنید.

با توجه به اینکه تعداد زیادی از این محصول وارد بازار می شود، برای یافتن مناسب ترین قیمت نیاز به دانش و تجربه دارد.

برای خرید انواع ماشین های کنترلی در تهران و محصولاتی مشابه انواع ماشین های پلیس و شخصیت های کارتونی مانند ماشین مک کوئین از فروشگاه اسباب بازی نیماپرداکت به دلایلی مانند: اصل بودن کالا با گارانتی، قیمت مناسب و وب سایت برای خرید آفلاین ما در سراسر کشور ارائه می دهیم و …

کنترل

از آنجایی که ماشین شما توسط یک کنترل از راه دور کنترل می شود، مهم است که کنترل از راه دور پیچیده و آسان برای استفاده نباشد. علاوه بر کنترل از راه دور، بردی که برای دستگاه بازی در نظر گرفته اید مهم است زیرا نباید راه کوتاهی باشد و حرکت شما را محدود کند.

قطعات تعویضی

همیشه باید به این نکته توجه داشته باشید که اگر زمانی قصد خرید یا تعمیر قطعات خودرو را دارید، باید به راحتی به آنها دسترسی داشته باشید. پس خودرویی را انتخاب کنید که لوازم جانبی و تعویض آن به راحتی پیدا شود.

سهولت استفاده

به عنوان اولین تجربه، از انتخاب خودروهای RC که برای کار، نگهداری یا تعمیر بسیار پیچیده هستند، خودداری کنید. همچنین پیشنهاد می شود خودروی خود را از مغازه های معتبر با گارانتی پس از فروش خریداری کنید.

قابلیت ارتقا

از آنجایی که روزانه نوآوری های مختلفی توسعه می یابد، دستگاهی را انتخاب کنید که شما را محدود به همان ساخت نکند و به راحتی ارتقا یابد تا برای شما خسته کننده نباشد و دوام بالایی داشته باشد.

و در نهایت، مطمئن شوید که یک ماشین RC با ویژگی های مورد نظر و متناسب با شرایط شما انتخاب می کنید.

به عنوان مثال، ایجاد صدا و دود از ماشین باعث ایجاد هیجان در بازی شما می شود. در این مواقع محل پخش را طوری تنظیم کنید که صدا را از دیوارها جذب کند یا به محیط های باز بروید که دود ایجاد شده مشکلی ایجاد نکند.

ماشین کنترلی قوی

 

 • نحوه نمایش محصول ها
ماشین بازی کنترلی طرح آفرود مدل Climbing King کد 89-955

ماشین بازی کنترلی طرح آفرود مدل Climbing King کد 89-955

495,950 تومان

مشخصات

 • ابعاد
  210x140x100 میلی‌متر
 • وزن
  260 گرم
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • مدل ماشین
  آفرود
 • منبع انرژی
  باتری
 • ریموت کنترل
  بی‌سیم
 • توضیحات ریموت
  قابلیت کنترل به راست ، چپ ، عقب و جلو
 • تعداد چرخ
  چهار
 • شبیه‌سازی
  براساس نمونه واقعی
 • شامل
  بسته‌بندی
 • سایر توضیحات
  کیفیت ساخت بالا قالب گیری به روش دایکست
 • اقلام همراه
  ریموت کنترل باتری قابل شارژ کابل شارژ
تصاویر بیشتر و خرید در دیجی کالا
ماشین بازی کنترلی طرح آفرود مدل SL198A

ماشین بازی کنترلی طرح آفرود مدل SL198A

2,145,000 تومان

مشخصات

 • ابعاد
  240x180x150 میلی‌متر
 • وزن
  1000 گرم
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • مدل ماشین
  آفرود
 • منبع انرژی
  باتری
 • توضیحات باتری
  DC 4.8 V
 • ریموت کنترل
  بی‌سیم
 • توضیحات ریموت
  2.4 GHZ
 • تعداد چرخ
  چهار
 • مقیاس ساخت
  1:16
 • شبیه‌سازی
  براساس نمونه واقعی
 • شامل
  بسته‌بندی
 • سایر توضیحات
  شارژ 4-6 ساعت
 • اقلام همراه
  کابل شارژ کنترل
تصاویر بیشتر و خرید در دیجی کالا
ماشین بازی کنترلی مدل اتوبوس کد 195

ماشین بازی کنترلی مدل اتوبوس کد 195

640,000 تومان

مشخصات

 • ابعاد
  320x75x100 میلی‌متر
 • وزن
  300 گرم
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • مدل ماشین
  اتوبوس
 • ریموت کنترل
  بی‌سیم
 • توضیحات ریموت
  - ریموت به 2 عدد باتری قلمی نیاز دارد
 • تعداد چرخ
  شش
 • مقیاس ساخت
  1:31
 • شبیه‌سازی
  براساس نمونه واقعی
 • شامل
  بسته‌بندی
 • سایر توضیحات
  - جلوی اتوبوس چراغ دار - داخل اتوبوس چراغ دار - اتوبوس به 4 عدد باتری قلمی نیاز دارد
 • اقلام همراه
  - اتوبوس کنترلی - ریموت کنترل
تصاویر بیشتر و خرید در دیجی کالا
ماشین بازی کنترلی شیائومی مدل XMYKC01CM

ماشین بازی کنترلی شیائومی مدل XMYKC01CM

4,450,000 تومان

مشخصات

 • ابعاد
  230x110x120 میلی‌متر
 • وزن
  350 گرم
تصاویر بیشتر و خرید در دیجی کالا
ماشین بازی کنترلی هوینا مدل بیل مکانیکی راه سازی

ماشین بازی کنترلی هوینا مدل بیل مکانیکی راه سازی

مشخصات

 • ابعاد
  540x200x480 میلی‌متر
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • فلز
 • مدل ماشین
  ماشین‌های راهسازی
 • منبع انرژی
  باتری
 • USB
 • توضیحات باتری
  7.4v 1200mah Li-ion
 • ریموت کنترل
  بی‌سیم
 • توضیحات ریموت
  برد تا 100 متر
 • مقیاس ساخت
  1:14
 • شبیه‌سازی
  براساس نمونه واقعی
 • سایر توضیحات
  مقیاس: مقیاس 1:14 تعداد کانال رادیوکنترل: 22 کاناله با قابلیت اجرای 15 حرکت متفاوت دارای سرووموتور 15 کیلوگرم دارای رادیوکنترل 2.4 گیگاهرتز با قابلیت کنترل تا 100 متر قابلیت چرخش بدنه تا 680 درجه دارای بازوی هیدرولیک دارای قدرت بالا
 • اقلام همراه
  بیل مکانیکی ، رادیوکنترل ، باتری ، شارژر
 • توضیحات بسته‌بندی
  بسته بندی شکیل و حرفه ای
تصاویر بیشتر و خرید در دیجی کالا
ماشین بازی کنترلی مدل Stunt King کد 6-889

ماشین بازی کنترلی مدل Stunt King کد 6-889

1,070,000 تومان

مشخصات

 • ابعاد
  145x145x90 میلی‌متر
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • مدل ماشین
  آفرود
 • منبع انرژی
  باتری
 • توضیحات باتری
  باتری قابل شارژ 3.7V
 • ریموت کنترل
  بی‌سیم
 • توضیحات ریموت
  2.4 GHZ داری دکمه دمو برد 60 متر
 • تعداد چرخ
  چهار
 • سایر توضیحات
  کیفیت ساخت بالا قابلیت عبور از موانع Double Side صدادار موزیکال
 • اقلام همراه
  باتری قابل شارژ کابل شارژ
 • توضیحات بسته‌بندی
  بسته بندی دارد.
تصاویر بیشتر و خرید در دیجی کالا
ماشین بازی کنترلی کد 049

ماشین بازی کنترلی کد 049

270,000 261,000 تومان

مشخصات

 • ابعاد
  160*70*40 میلی‌متر
 • وزن
  200 گرم
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ریموت کنترل
  بی‌سیم
 • تعداد چرخ
  چهار
 • شبیه‌سازی
  براساس نمونه واقعی
 • شامل
  بسته‌بندی
تصاویر بیشتر و خرید در دیجی کالا
ماشین اسباب بازی کنترلی مدل Stunt

ماشین اسباب بازی کنترلی مدل Stunt

435,000 تومان

مشخصات

 • ابعاد
  80 × 130 × 140 میلی‌متر
 • وزن
  223 گرم
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • توضیحات باتری
  - نیاز به 4 عدد باتری قلمی برای ماشین
 • ریموت کنترل
  بی‌سیم
 • توضیحات ریموت
  - نیاز به 2 عدد باتری قلمی برای ریموت ابعاد: 3 × 7 × 9 سانتی متر
 • تعداد چرخ
  چهار
 • شامل
  بسته‌بندی
 • سایر توضیحات
  - روشن شدن چراغ ها - حرکت مارپیچ - دارای محور 360 درجه
 • اقلام همراه
  - ریموت کنترل
تصاویر بیشتر و خرید در دیجی کالا
ماشین بازی کنترلی Rock Crawler

ماشین بازی کنترلی Rock Crawler

مشخصات

 • ابعاد
  120 × 180 × 250 میلی‌متر
 • وزن
  600 گرم
 • جنس بدنه
  فلز
 • مدل ماشین
  آفرود
 • توضیحات باتری
  - دارای باتری قابل شارژ برای ماشین
 • توضیحات ریموت
  - قابلیت هدایت ماشین به تمام جهات - قابلیت هدایت ماشین با چرخاندن فرمان - ابعاد ریموت کنترل 4 × 9 × 15 سانتی متر - نیاز به 2 عدد باتری قلمی 1.5 ولت (موجود در بسته‌بندی نیست)
 • تعداد چرخ
  چهار
 • مقیاس ساخت
  1:16
 • شامل
  بسته‌بندی
 • سایر توضیحات
  - دارای سیستم تعلیق و فنربندی در چهار چرخ ماشین - دارای پیچ تنظیم محور جلوی ماشین جهت حرکت در راستای مستقیم
 • اقلام همراه
  - ریموت کنترل - باتری ماشین - شارژر باتری ماشین
تصاویر بیشتر و خرید در دیجی کالا
ماشین بازی کنترلی مدل ماشین دیوانه کد NO.5A-448

ماشین بازی کنترلی مدل ماشین دیوانه کد NO.5A-448

مشخصات

 • ابعاد
  160x100x260 میلی‌متر
 • وزن
  500 گرم
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • کاربرد ماشین
  کنترلی
 • سایر توضیحات
  ماشین کنترلی دیوانه با قابلیت چرخش 360 درجه، موزیکال ، شارژی و کنترل بیسیم
 • اقلام همراه
  کنترل، باطری شارژی ، کابل شارژ
تصاویر بیشتر و خرید در دیجی کالا
ماشین بازی کنترلی اچ پی آی ریسینگ مدل Sprint 2 Drift 106154

ماشین بازی کنترلی اچ پی آی ریسینگ مدل Sprint 2 Drift 106154

مشخصات

 • ابعاد
  431*127*200 میلی‌متر
 • وزن
  1500 گرم
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • مدل ماشین
  اسپرت
 • منبع انرژی
  باتری
 • توضیحات باتری
  باتری 2000 میلی آمپری NiMH
 • ریموت کنترل
  بی‌سیم
 • توضیحات ریموت
  ریموت کنترل حرفه ایی 2.4Ghz
 • تعداد چرخ
  چهار
 • مقیاس ساخت
  1:10
 • شبیه‌سازی
  براساس نمونه واقعی
 • شامل
  بسته‌بندی
 • سایر توضیحات
  تایر های مخصوص دریفت حرفه ایی
 • اقلام همراه
  ریموت کنترل - شارژر - باتری ماشین - باتری ریموت - دفترچه راهنما - آچارهای مخصوص ماشین
 • توضیحات بسته‌بندی
  بسته بندی کامل شامل شارژر - باتری ماشین - باتری ریموت - دفترچه راهنما - آچارهای مخصوص ماشین
تصاویر بیشتر و خرید در دیجی کالا
ماشین بازی کنترلی مدل کامیون کانتینر دار

ماشین بازی کنترلی مدل کامیون کانتینر دار

مشخصات

 • ابعاد
  360x65x80 میلی‌متر
 • مدل ماشین
  تریلر
 • ریموت کنترل
  بی‌سیم
 • تعداد چرخ
  12
 • شبیه‌سازی
  براساس نمونه واقعی
تصاویر بیشتر و خرید در دیجی کالا
ماشین بازی کنترلی دبل ای مدل بیل مکانیکی کد E568-003

ماشین بازی کنترلی دبل ای مدل بیل مکانیکی کد E568-003

3,500,000 تومان

مشخصات

 • ابعاد
  560x190x320 میلی‌متر
 • وزن
  2000 گرم
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • تعداد چرخ
  چهار
 • شبیه‌سازی
  براساس نمونه واقعی
 • سایر توضیحات
  دارای قابلیت حرکت جلو و عقب دارای چرخش برجک موتور قوی
 • اقلام همراه
  بیل مکانیکی شارژر ریموت کنترل
تصاویر بیشتر و خرید در دیجی کالا
ماشین بازی کنترلی دابل ای مدل Mercedes-Benz Arocs Container Truck

ماشین بازی کنترلی دابل ای مدل Mercedes-Benz Arocs Container Truck

3,454,000 تومان

مشخصات

 • ابعاد
  610x220x160 میلی‌متر
 • وزن
  1500 گرم
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • مدل ماشین
  کامیون
 • منبع انرژی
  باتری
 • ریموت کنترل
  بی‌سیم
 • توضیحات ریموت
  حداکثر فاصله پاسخگویی 20 متر
 • تعداد چرخ
  هشت
 • مقیاس ساخت
  1:20
 • شبیه‌سازی
  براساس نمونه واقعی
 • شامل
  بسته‌بندی
 • اقلام همراه
  شارژر باتری ریموت کنترل کانتینر
تصاویر بیشتر و خرید در دیجی کالا
ماشین بازی کنترلی دبل ای مدل بیل مکانیکی طرح ولو کد 45

ماشین بازی کنترلی دبل ای مدل بیل مکانیکی طرح ولو کد 45

2,950,000 2,690,000 تومان

مشخصات

 • ابعاد
  610x170x410 میلی‌متر
 • وزن
  2000 گرم
 • سایر توضیحات
  3 کاربرد در یک بسته بندی
 • اقلام همراه
  یک عدد چنگک یک عدد مته یک عدد بیل مکانیکی
تصاویر بیشتر و خرید در دیجی کالا
ماشین بازی کنترلی آفرود مدل Champions کد 3655

ماشین بازی کنترلی آفرود مدل Champions کد 3655

مشخصات

 • ابعاد
  130x180x290 میلی‌متر
 • وزن
  800 گرم
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • مدل ماشین
  آفرود
 • منبع انرژی
  باتری
 • توضیحات باتری
  دارای باتری قابل شارژ
 • ریموت کنترل
  بی‌سیم
 • توضیحات ریموت
  دارای دو عدد ریموت کنترل مجزا 1- ریموت مچ بند که به دور دست بسته شده و به وسیله سنسور حرکتی آن جهت حرکت ماشین را کنترل می کند. 2- ریموت دستی که قابلیت کنترل تمامی کارهای ماشین را دارد.
 • تعداد چرخ
  چهار
 • مقیاس ساخت
  1:16
 • شبیه‌سازی
  براساس نمونه واقعی
 • شامل
  بسته‌بندی
 • اقلام همراه
  1- ریموت کنترل دستی 2- ریموت کنترل مچی 3- باتری قابل شارژ 4- کابل USB مخصوص
 • توضیحات بسته‌بندی
  Window Box
تصاویر بیشتر و خرید در دیجی کالا
ماشین بازی کنترلی مدل اتوبوس پلیس کد 2311

ماشین بازی کنترلی مدل اتوبوس پلیس کد 2311

مشخصات

 • ابعاد
  320x70x100 میلی‌متر
 • وزن
  368 گرم
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • مدل ماشین
  اتوبوس
 • منبع انرژی
  باتری
 • توضیحات باتری
  نیاز به 6 عدد باتری قلمی
 • ریموت کنترل
  بی‌سیم
 • توضیحات ریموت
  دارای ریموت کنترل بی سیم 4 کاناله
 • تعداد چرخ
  شش
 • مقیاس ساخت
  1:16
 • شبیه‌سازی
  براساس نمونه واقعی
 • کاربرد ماشین
  کنترلی
 • سایر توضیحات
  قابلیت حرکت به سمت جلو عقب چپ و راست دارای موتور قدرتمند هدایت کامل اتوبوس از طریق کنترل بی سیم دارای چراغ ابی و قرمز در داخل اتوبوس قابلیت روشن شدن چراغ جلو اتوبوس دارای صندلی دارای بسته بندی جعبه ای مناسب هدیه
 • توضیحات بسته‌بندی
  دارای بسته بندی جعبه ای مناسب هدیه
تصاویر بیشتر و خرید در دیجی کالا
ماشین بازی کنترلی مدل Batman

ماشین بازی کنترلی مدل Batman

مشخصات

 • ابعاد
  250x80x200 میلی‌متر
 • وزن
  300 گرم
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • منبع انرژی
  باتری
 • ریموت کنترل
  بی‌سیم
 • شامل
  بسته‌بندی
تصاویر بیشتر و خرید در دیجی کالا
ماشین بازی کنترلی مدل Jeep کد D90

ماشین بازی کنترلی مدل Jeep کد D90

3,301,500 تومان

مشخصات

 • ابعاد
  300x120x200 میلی‌متر
 • وزن
  400 گرم
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • مدل ماشین
  آفرود
 • تعداد چرخ
  چهار
 • سایر توضیحات
  جنس بدنه این ماشین کنترلی از کربن و ABS میباشد ریموت این ماشین بازی کنترلی با امواج رادیویی با طول موج 2.4GHz کار میکند و بردی معادل 100 متر دارد. شفت و چرخ دنده ماشین کنترلی آفرود جیپ D90 از جنس فولاد میباشد. باتری 7٫4 ولت 500 میلی آمپر این ماشین کنترلی آفرود می تواند تایمی معادل 28 دقیقه کارکرد را برای شما فراهم کند. مدت زمان شارژ باتری ماشین کنترلی آفرود جیپ 60 دقیقه میباشد. ماشین کنترلی جیپ D90 به کمک موتور براش، باسرعت 15km/h می تواند حرکت کند. رادیو کنترل این ماشین کنترلی از 2 عدد باتری قلمی سایز AA تغذیه می کند . سیستم دیفرانسیل در ماشین کنترلی حرفه ای D90 از نوع 4WD می باشد . این ماشین کنترلی کوهستانی شامل 2 دیفرانسیل و 4 کمک فنر هیدرولیکی می باشد که می تواند براحتی از موانع و مکان های ناهموار عبور نماید. چرخ بزرگ تعبیه شده در این ماشین کنترلی کوهستانی همانند ضربه گیر عمل می کند و از بروز هرگونه آسیب به بدنه جلوگیری می کند. اسکیل این ماشین کنترلی آفرود 1:12 می باشد یعنی 12 برابر کوچک شده ی مدل واقعی همین اتومبیل است . فنربندی های محکم و مقاوم این ماشین کنترلی حرفه ای کمک می کند تا اتاق خودرو هیچ گونه حرکت و ضربه ای را احساس نکند .
 • اقلام همراه
  کنترلی شارژر باطری
تصاویر بیشتر و خرید در دیجی کالا
ماشین بازی کنترلی طرح لامبورگینی مدل تبدیل شونده کد 1236

ماشین بازی کنترلی طرح لامبورگینی مدل تبدیل شونده کد 1236

مشخصات

 • ابعاد
  320x140x100 میلی‌متر
 • وزن
  700 گرم
 • جنس بدنه
  پلاستیک
تصاویر بیشتر و خرید در دیجی کالا
ماشین بازی کنترلی شیمینگ طرح بیل مکانیکی کد 6825S

ماشین بازی کنترلی شیمینگ طرح بیل مکانیکی کد 6825S

279,000 تومان

مشخصات

 • ابعاد
  320x190x130 میلی‌متر
 • وزن
  200 گرم
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • مدل ماشین
  لودر
 • ریموت کنترل
  باسیم
 • توضیحات ریموت
  دارای سه کنترلر که دو کنترلر فرمان جهت حرکت را صادر کرده و کنترلر سوم هماهنگی باز و بسته شدن بیل مکانیکی را بر عهده دارد
 • تعداد چرخ
  چهار
 • شبیه‌سازی
  براساس نمونه واقعی
 • کاربرد ماشین
  کنترلی
 • شامل
  بسته‌بندی
 • اقلام همراه
  4 عدد باتری قلمی کمیلون
 • توضیحات بسته‌بندی
  جعبه مقوایی و یونولیتی
تصاویر بیشتر و خرید در دیجی کالا
ماشین بازی کنترلی ام زد مدل 2838

ماشین بازی کنترلی ام زد مدل 2838

1,485,000 تومان

مشخصات

 • ابعاد
  280x170x150 میلی‌متر
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • مدل ماشین
  آفرود
 • منبع انرژی
  باتری
 • ریموت کنترل
  بی‌سیم
 • توضیحات ریموت
  2.4 گیگاهرتز
 • تعداد چرخ
  چهار
 • مقیاس ساخت
  1:14
 • سایر توضیحات
  ابعاد:300x160x180 میلی‌متر وزن:2000 گرم کاربرد ماشین:کنترلی مدل:آفرود جنس بدنه:پلاستیکی نمونه واقعی:دارد تعداد چرخ:4 عدد باتری:دارد توضیحات باتری:شارژی ریموت کنترل:بی‌سیم توضیحات ریموت کنترل:دنده ای سایر توضیحات مقیاس ساخت::1:14 نوع موتور:2 عدد براش 130 نوع کلاس درایوینگ:صخره نورد نوع رادیو کنترل:2.4 گیگاهرتز برد رادیو کنترل:50 متر نوع باتری:لیتیوم پلیمری مشخصات باترِی:6 ولت با ظرفیت 1000 میلی آمپر مدت زمان شارژ شدن:120 دقیقه مدت زمان حرکت با هر بار شارژ:15 تا 20 دقیقه کمک فنر:دارد (4 عدد کمک فنر فلزی) تعداد دیفرانسیل:4WD / دارای 2 عدد دیفرانسیل چرخ یدک:ندارد
 • اقلام همراه
  باتری و شارژر و دفترچه و ...
تصاویر بیشتر و خرید در دیجی کالا
ماشین بازی کنترلی طرح دیوانه کد 0104

ماشین بازی کنترلی طرح دیوانه کد 0104

مشخصات

 • ابعاد
  500x400x100 میلی‌متر
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • منبع انرژی
  باتری
 • ریموت کنترل
  بی‌سیم
 • تعداد چرخ
  چهار
 • شامل
  بسته‌بندی
تصاویر بیشتر و خرید در دیجی کالا
ماشین بازی کنترلی رمو هابی مدل Hilux Crawler

ماشین بازی کنترلی رمو هابی مدل Hilux Crawler

6,900,000 تومان

مشخصات

 • ابعاد
  260x260x500 میلی‌متر
 • وزن
  2.38 گرم
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • مدل ماشین
  آفرود
 • منبع انرژی
  باتری
 • توضیحات باتری
  6Cell 2500mA/h NiMh (7.2V)
 • ریموت کنترل
  بی‌سیم
 • توضیحات ریموت
  رادیو کنترل استاندارد 2.4Ghz
 • تعداد چرخ
  چهار
 • مقیاس ساخت
  1:10
 • شبیه‌سازی
  براساس نمونه واقعی
 • کاربرد ماشین
  کنترلی
 • شامل
  بسته‌بندی
 • اقلام همراه
  دفترچه راهنما باتری نیکل متال رادیوکنترل ابزار (نیاز به 4 عدد باتری قلمی (AA)
تصاویر بیشتر و خرید در دیجی کالا
ماشین بازی کنترلی دبل ای مدل حمل زباله کد E560-003

ماشین بازی کنترلی دبل ای مدل حمل زباله کد E560-003

2,971,000 تومان

مشخصات

 • ابعاد
  410x170x220 میلی‌متر
 • وزن
  1300 گرم
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • مدل ماشین
  حمل زباله
 • منبع انرژی
  باتری
 • توضیحات باتری
  شارژی
 • ریموت کنترل
  بی‌سیم
 • تعداد چرخ
  شش
 • مقیاس ساخت
  1:20
 • شبیه‌سازی
  براساس نمونه واقعی
 • شامل
  بسته‌بندی
تصاویر بیشتر و خرید در دیجی کالا
ماشین بازی کنترلی مدل کامیون تبدیل شونده کد 8292

ماشین بازی کنترلی مدل کامیون تبدیل شونده کد 8292

1,600,000 تومان

مشخصات

 • ابعاد
  350x250x150 میلی‌متر
 • وزن
  790 گرم
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • مدل ماشین
  ماشین تبدیل شونده
 • منبع انرژی
  باتری
 • توضیحات باتری
  لیتیومی شارژری
 • ریموت کنترل
  بی‌سیم
 • توضیحات ریموت
  2.4 کیکا هرتز
 • تعداد چرخ
  شش
 • کاربرد ماشین
  کنترلی
 • شامل
  بسته‌بندی
 • اقلام همراه
  ریموت شارژر باتری
 • توضیحات بسته‌بندی
  شکیل و پنجره دار مناسب برای هدیه
تصاویر بیشتر و خرید در دیجی کالا
ماشین بازی کنترلی مدل تریلی راهسازی کد T69

ماشین بازی کنترلی مدل تریلی راهسازی کد T69

مشخصات

 • ابعاد
  580x800x900 میلی‌متر
 • وزن
  300 گرم
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • منبع انرژی
  باتری
 • توضیحات باتری
  باتری شارژی
 • ریموت کنترل
  بی‌سیم
 • تعداد چرخ
  12
 • مقیاس ساخت
  1:28
 • شبیه‌سازی
  براساس نمونه واقعی
 • شامل
  بسته‌بندی
 • سایر توضیحات
  شارژر مخصوص برای شارژ کردن باتری باتری شارژی مخصوص ماشین
 • اقلام همراه
  شارژر باتری ماشین کنترل ماشین
تصاویر بیشتر و خرید در دیجی کالا
ماشین بازی کنترلی مدل Climbing King کد 110-955

ماشین بازی کنترلی مدل Climbing King کد 110-955

1,400,000 760,000 تومان

مشخصات

 • ابعاد
  245x175x105 میلی‌متر
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • مدل ماشین
  آفرود
 • منبع انرژی
  باتری
 • توضیحات باتری
  3.7V/500Mah NI-MH (Included)
 • ریموت کنترل
  بی‌سیم
 • توضیحات ریموت
  ریموت کنترل بی سیم 2.4 GHZ برد 40 متر
 • تعداد چرخ
  چهار
 • مقیاس ساخت
  1:18
 • سایر توضیحات
  کیفیت ساخت بالا قالب گیری به روش دایکست ترکیب پلاستیک ABS , فلز کنترل و حرکت بسیار راحت قابلیت حرکت به تمامی جهات قابلیت دریفت دارای دکمه مخصوص برای چرخش
 • اقلام همراه
  باتری قابل شارژ کابل شارژ
 • توضیحات بسته‌بندی
  بسته بندی دارد
تصاویر بیشتر و خرید در دیجی کالا
ماشین بازی کنترلی مدل King Cheetah

ماشین بازی کنترلی مدل King Cheetah

مشخصات

 • ابعاد
  300x150x100 میلی‌متر
 • وزن
  850 گرم
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • مدل ماشین
  مسابقه‌ای
 • منبع انرژی
  باتری
 • توضیحات باتری
  دارای باطری قابل شارژ جهت ماشین.
 • ریموت کنترل
  بی‌سیم
 • توضیحات ریموت
  نیازمند باطری قلمی.
 • تعداد چرخ
  چهار
 • مقیاس ساخت
  1:16
 • شبیه‌سازی
  براساس نمونه واقعی
 • شامل
  بسته‌بندی
تصاویر بیشتر و خرید در دیجی کالا
ماشین بازی کنترلی راستار مدل BMW Z4

ماشین بازی کنترلی راستار مدل BMW Z4

مشخصات

 • ابعاد
  310x90x140 میلی‌متر
 • وزن
  400 گرم
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • توضیحات باتری
  ماشین نیاز به 5 عدد باتری قلمی دارد . باتری داخل جعبه موجود نمیباشد .
 • توضیحات ریموت
  ریموت نیاز به 2 عدد باتری قلمی دارد . باتری داخل جعبه موجود نمیباشد .
 • تعداد چرخ
  چهار
 • مقیاس ساخت
  1:14
 • شبیه‌سازی
  براساس نمونه واقعی
 • سایر توضیحات
  • دارای مجوز رسمی ساخت کالا از کمپانی آلمانی BMW • ساخته شده براساس نمونه‌ی واقعی با مقیاس 1:14 • ابعاد ماشین حدود 31x14.5x9 سانتی‌متر • امکان روشن شدن چراغ‌های جلو و عقب • امکان حرکت به جلو، عقب، چپ و راست • امکان باز شدن درها با دست • ساخته شده از پلاستیک مطابق با استانداردهای اروپایی (CE)
تصاویر بیشتر و خرید در دیجی کالا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا