زیبایی و سلامتی

شال نارنجی با چه مانتویی ست میشه؟

شال نارنجی با چه مانتویی ست میشه؟ اگه برای عید امسال دنبال یه ست زیبا و جدید با شال نارنجی هستی باید رنگ های مختلفی که با این رنگ مکمل یا متضاد هستند و بشناسی. تو این مطلب قصد داریم بهترین ست با شال نارنجی رو به شما معرفی کنیم که میتونه به خوش استایل شدن شما کمک زیادی کنه.

۱٫ شال نارنجی با لباس مشکی

نوشته های مشابه

رنگ مشکی در میان لباس‌ها، رنگی است که با اکثر رنگ‌ها ست می‌شود. اما ترکیب کردن لباس‌ها به رنگ مشکی با یک شال نارنجی می‌تواند جلوه‌ای رسمی‌تر به استایل شما بدهد. یکی از کارهایی که شال نارنجیِ پرجنب‌وجوش ما می‌تواند با رنگ مشکی بکند، احساس سرزندگی بخشیدن به آن است. در واقع، ما همواره حس می‌کنیم که رنگ مشکی، رنگی سنگین وزن است، اما با یک شال نارنجی می‌توانیم وزن رنگ‌های لباس را متعادل کنیم. فرض کنید یک مانتو کتی مشکی را در کنار یک شال و شلوار نارنجی بپوشید! نتیجه حیرت‌زده‌تان می‌کند.

۲٫ شال نارنجی با لباس آبی

شال نارنجی با لباس‌های آبی رنگ به شدت همخوان هستند. البته باید توجه کنید که تناژ رنگی شال نارنجی به کدام سمت می‌رود؛ روشن یا تیره!؟ اگر رنگ شالتان نارنجی روشن است، می‌توانید به سراغ لباس‌هایی بروید که رنگ آبی روشن دارند. این در حالی است که اگر بخواهید کمی جسورتر باشید، می‌توانید برای عید سال ۱۴۰۳، شال نارنجی تیره را با آبی سلطنتی یا کاربنی هم ست کنید.

۳٫ شال نارنجی با لباس لی

شال نارنجی با لباس‌های لی به آسانی ست می‌شود. لباس‌های لی عموما حسی از رنگ‌های خنثی و تاحدودی سرد را به ما منتقل می‌کنند. این درحالی است که اگر لباس لی را با شال نارنجی ست کنیم، استایلی تقریبا غیررسمی به وجود آورده‌ایم. استایلی که بسیاری از افراد مدرن پسند به آن روی می‌آورند. اما، فراموش نکنید که اگر قرار است شال نارنجی را با لباس‌های لی ست کنید، بهتر است یک الی دو عنصر نارنجی دیگر در استایلتان به کار ببرید؛ مثلا یک کیف نارنجی در کنار شال نارنجیتان!

۴٫ شال نارنجی با لباس سبز

شال نارنجی را می‌توانید با لباس‌های سبز هم ست کنید، اما بهتر است به سراغ سبز جنگلی یا زمردی بروید. این یک استایل جسورانه است که با رنگ‌های طبیعت بازی می‌کند. باور نمی‌کنید که رنگ نارنجی با رنگ سبز جنگلی چقدر می‌تواند جذاب باشد؟ به درخت نارنگی یا پرتقال فکر کنید… جذاب نیست؟ اگر به سمت سایه‌های تیره شال نارنجی رفتید، حتما رنگ‌های سبز زمردی و یشمی را انتخاب کنید، اما اگر سایه‌ها روشن‌تر بود، به سمت سبزهای روشن، مثل جوانه‌ها بهاری نیز می‌توانید حرکت کنید.

۵٫ شال نارنجی با لباس آلبالویی

ترکیب کردن شال نارنجی با لباس آلبالویی تیره استایل شما را به سمت لباس‌هایی که ترند شده است خواهد برد. اگر آلبالویی تیره را دوست ندارید می‌توانید شال نارنجیتان را با لباس‌هایی به رنگ شرابی یا بورگاندی هم ست کنید. این ترکیب رنگ به شما جاذبه و قدرتی خاص می‌بخشد. فرض کنید که کت‌وشلواری شرابی پوشیده‌اید، در حالی که شال و کیف و کفش شما نارنجی است. اگر جلیقه داشته باشید، به یک پیراهن مردانه یا شومیز نارنجی هم می‌توانید فکر کنید. این است یک استایل متفاوت و خاص که شما را در هر مهمانی عیدانه منحصربه‌فرد نشان می‌دهد.

۶٫ شال نارنجی با لباس خاکستری

شال نارنجی با لباس خاکستری یک نجابت خاصی به استایل عید سال ۱۴۰۳ شما می‌دهد. اتفاقی که در این ترکیب رنگی لباس قرار است بیافتد، آرام شدن جنب‌وجوش رنگِ نارنجی در برابر سردی و درونگرایی رنگ خاکستری است. این دو چنان تاثیری بر یکدیگر می‌گذارند که دیگران به هنگام دیدن شما باید مدت‌ها به شما خیره بمانند. یک شال و دامن نارنجی را در نظر بگیرید که در کنار یک شومیز خاکستری آرام گرفته‌اند. اما، اگر می‌خواهید کمی بیشتر از جنب‌وجوش رنگ نارنجی کم کنید، به جای انتخاب کردن دامن نارنجی، یک کیف نارنجی انتخاب کنید که با شالتان ست شده و باقی لباس‌های شما خاکستری است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا