زیبایی و سلامتی

جاشامپویی مدرن (معرفی ۳۰+ مدل شیک با قیمت)

یکی از مهم ترین و کاربردی ترین عناصری که باید در حمام ها وجود داشته باشد، قفسه حمام یا جاشامپویی است که وسایل حمام را در آن قرار می دهیم.

این وسیله لوازم بهداشتی ما را بهتر سازماندهی می کند و از شلوغی جلوگیری می کند و یک وسیله بسیار ضروری برای این مکان بهداشتی میباشد و حتما از این وسیله برای مرتب کردن فضای داخلی گرمابه خود استفاده کنید.

این وسیله نه تنها وسایل ما را مرتب می کند، بلکه دکوراسیون سرویس بهداشتی را زیباتر کرده و فضای داخلی سرویس بهداشتی شما را بسیار شیک و زیبا می کند.

قفسه حمام ایکیا

نکات مهم قبل از خرید جاشامپویی

جنس و کیفیت

این وسیله که نقش بسیار مهمی در چیدمان فضای داخلی سرویس بهداشتی دارد از محفظه پلاستیکی، چوبی و فلزی ساخته شده است که در هنگام خرید باید به کیفیت متریال به کار رفته در این دستگاه و قفسه مقاوم آن توجه کرد.

همچنین اگر از مدل های فلزی استفاده می کنید در هنگام انتخاب به ضد زنگ  بودن آن توجه کنید زیرا با وجود رطوبت وسط سرویس بهداشتی خاصیت زنگ زدگی دستگاه را از پوسیدگی محافظت کرده و عمر آن را افزایش می دهد.

اندازه 

این دستگاه ها از نظر اندازه بسیار متفاوت هستند و باید قبل از خرید این نکته را در نظر بگیرید و محل قرارگیری قفسه حمام را بررسی کنید و وسیله ای مناسب از نظر اندازه و ابعاد برای آن انتخاب کنید. اگر حمام شما فضای کمی دارد، سعی کنید از قفسه های کوچکتر برای آن استفاده کنید.

تعداد طبقات

این وسیله از نظر تعداد طبقاتی که باید به آن توجه کنید مدل های بسیار متفاوتی دارند و بر اساس تعداد اعضای خانواده و همچنین میزان وسایل استفاده شده، قفسه ای با تعداد طبقات مناسب انتخاب کنید.

وزن

یکی از نکاتی که در هنگام خرید این دستگاه ها وجود دارد توجه به وزن آنهاست. این دستگاه ها از نظر وزن انواع مختلفی دارند و باید وسیله ای را انتخاب کنید که وزن سبک و حمل آسانی داشته باشد.

طرح و رنگ

سعی کنید از طرح ها و رنگ هایی متناسب با سبک داخلی فضای سرویس بهداشتی خود استفاده کنید تا آن را شیک تر کنید. و برای خاص شدن محیط، این وسیله ها به دلیل طرح و رنگ های مختلف دست شما را در انتخاب مناسب باز می گذارند و می توانید با توجه به سلیقه خود از هر مدلی که دوست دارید استفاده کنید.

امکان اتصال به دیوار و قابلیت شستشو

اگر علاقه مند به آویزان کردن یا نصب قفسه سرویس بهداشتی خود به دیوار هستید، هنگام خرید حتما به امکان اتصال به دیوار آن توجه کنید. این قابلیت به شما امکان نصب این دستگاه را بر روی دیوار سرویس بهداشتی را می دهد.

بهترین مدل های جاشامپویی مدرن

قفسه حمام مدل

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا