رپورتاژ آگهی

تکراتو، سایت بهترین اخبار و مقالات تکنولوژی، گوشی و گجت های هوشمند

این روزها اطلاعات نقش اساسی در زندگی بشر ایفا می‌کند. بیشتر ما سوالات زیادی روزانه برایمان پیش می‌آید که به دنبال جواب آنها هستیم و اینترنت اولین جایی است که برای پیدا کردن جواب‌هایمان به سراغ آن می‌رویم. سایت تکنولوژی تکراتو که در لیست بهترین سایت تکنولوژی فارسی جای می‌گیرد، قصد دارد تا بخشی از این سوالات را به شکلی درست پاسخ دهد.

تولید محتوای درست و ارزشمند همواره دغدغه بسیاری از فعالین حوزه رسانه و تولیدکنندگان محتوا بوده که بخش بزرگی از این دغدغه نیز به تولید محتوای باکیفیت جهت اطلاع‌رسانی درست و دقیق باز می‌گردد.

اطلاع رسانی یا به شکل خبر است و یا برای پاسخ به یک سوال به صورت یک مقاله منتشر می‌شود. طبیعتا وظیفه رسانه‌های خبری، همین اطلاع‌رسانی به صورت درست خود است.

از اخبار تکنولوژی تا مقالات راهنمای خرید گوشی، از اخبار مرتبط با خودروهای داخلی و خارجی و طرح فروش ماشین های مختلف تا مقاله های مرتبط با بهترین گوشی ها و لپ تاپ های ایران و جهان، از قیمت روز و اخبار گوشی تا قیمت روز محصولات خودروسازی های مختلف و همچنین اخبار و مقالات مرتبط با نجوم، ارز دیجیتال، سینما و تلویزیون ؛ همه و همه از جمله موضوعاتی است که کاربران می‌توانند در سایت فناوری تکراتو به آدرس https://techrato.com به مطالعه آن بپردازند.

تاریخچه سایت تکراتو (Techrato.com)

تکراتو در اواخر ۱۳۹۳ کار خود را آغاز کرد و در مدت زمان کوتاهی توانست به یکی از بهترین سایت های خبری فناوری ایران و همچنین به یکی از بهترین مجلات دیجیتال تکنولوژی کشور تبدیل شود.

معمولا اخبار تکنولوژی با عناوینی درباره گوشی های موبایل، کامپیوتر، لپ تاپ و یا ساعت ‌های هوشمند شناخته می شود، مطالبی مانند بهترین اسمارت فون برندهای مختلف، قیمت روز گوشی و یا…. مواردی است که قطعا در سایت تکراتو باید به دنبال جواب آن بگردید. با جستجوی اخبار گوشی تکراتو در گوگل، همین الان می‌توانید با به‌روزترین اخبار گوشی های موبایل آشنا شوید.

اما به نظر می‌رسد که اخبار فناوری تنها به همین گجت های هوشمند ختم نشده و حوزه بسیار وسیع تری را شامل می شود.

اخبار علمی، اخبار خودرو، خبرهای مرتبط با نجوم و یا حتی سینما هم می‌تواند قسمتی از پوشش خبری رسانه های تکنولوژی نظیر تکراتو باشد. این موضوعی است که این روزها می توانید ان را در بسیاری از سایت های بزرگ جهان ببینید.

در واقع تکنولوژی زاده علم است و علم هم با پاسخ به پرسش‌های مختلف توسعه پیدا می‌کند. پس هر پرسشی که مطرح شود، پاسخش می‌تواند در یک سایت فناوری منتشر شود.

تکراتو نیز با الگوبرداری از چنین نگاهی شکل گرفته است. تنوع محتواهای منتشر شده در آن، این موضوع را تا حدودی تایید می‌کند. اخبار موبایل و گوشی های هوشمند در کنار مطالب مختلف دیگری همچون اخبار خودرو، اخبار نجوم و یا بررسی اپلیکیشن های مختلف ساختار محتوایی این سایت فناوری را شکل داده است.

در بخشی از درباره ما در این وبگاه خبری آمده است که :

“در حال حاضر فناوری در تار و پود زندگی انسان نفوذ کرده است. فقط کافی است تکنولوژی را از آنها بگیرید تا ببینید که چه سردرگمی عجیبی دنیا را فرا خواهد گرفت. دنیای تکنولوژی ما تنها در صفر و یک‌ها خلاصه نشده و تنها به ساخت گجت‌ها و ماشین‌های پیشرفته مربوط نخواهد بود. به ساخت بمب اتم فکر کنید. این تکنولوژی پیشرفته‌ با استفاده نادرست، خسارات جبران ناپذیری به بشریت وارد کرد.

پیشرفت‌های تکنولوژیکی وابسته به تفکر هستند، تفکر، شعور را تقویت می‌کند و شعور، ساختار فرهنگی یک ملت را پایه‌ریزی خواهد کرد. درست اندیشیدن، جهان را جای بهتری برای زندگی خواهد کرد و نبود اطلاعات، مردم را در تاریکی نگه می‌دارد.”

در حال حاضر تکراتو techrato.com با انتشار حدودا ۵۰ هزار خبر و مقاله یکی از شناخته شده ترین سایت های تکنولوژی فارسی زبان است و ماهانه بیش از ۱۰ میلیون نفر اخبار و مقالات منتشر شده آن را دنبال می‌کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا