خانه و سبک زندگی

بهترین کارواش رونیکس [معرفی ۱۳+ مدل پرفروش]

بهترین کارواش رونیکس کدام است؟ کارواش با کمک یک نازل، آب را روی سطوح پرفشار پاشیده و با استفاده از آن کثیفی و آلودگی را از روی سطوح پاک می کند.

استفاده از کارواش باعث کاهش زمان کارکرد، صرفه جویی در مصرف نیروی کار و آب می شود.

رونیکس با توجه به نیاز جامعه چندین مدل کارواش را در بازار عرضه می کند. در این مقاله مدل های مختلف کارواش رونیکس را به شما معرفی می کنیم.

رونیکس دارای دو مدل کارواش ۱۰۰ زغالی می باشد. این مدل های کارواش دارای توان ۱۴۰۰ وات بوده و با موتور زغالی خود ۶٫۵ لیتر آب در دقیقه با فشار ۱۰۰ بار پاشش می کنند.

این مدل ها با قابلیت ایجاد فشار یکنواخت برای مصارف عمومی و خانگی بسیار مناسب می باشند. این مدل ها دارای شیلنگ فشار قوی ۵ متری، ۲ عدد نازل قابل تنظیم و تفنگ پاشش هستند و دارای مخزن مواد شوینده نیز می باشند.

دستگاه کارواش دینامی رونیکس

از دیگر انواع کارواش های رونیکس می توان به مدل های دینامی آنها اشاره کرد. موتورهای دینامی معمولا از دوام بیشتر و البته گرانتر از موتورهای یونیورسال برخوردار هستند و برای کاربردهای صنعتی با فشار مداوم و بالا مناسب هستند.

کارواش رونیکس ۱۰۰ بار دینامی

کارواش دینامی مجهز به موتور قدرتمند و کم صدا ۱۴۰۰ وات ۱۰۰ برابری می باشد که قابلیت صرفه جویی در مصرف آب را دارد. این دستگاه ۹٫۳۵ کیلوگرم وزن دارد و می تواند ۶٫۵ لیتر آب در دقیقه با فشار ۱۰۰ بار پاشش کند. لوازم جانبی این مدل تفنگ فشار قوی، جت قابل تنظیم، توربو لانس، شلنگ فشار قوی ۵ متر و کوپلر سریع می باشد.

مقاله پیشنهادی برای مطالعه: خرید جارو شارژی خانگی (معرفی ۳۰+ مدل پرفروش)

کارواش رونیکس ۱۴۰ بار دینامی

موتور دینامی این دستگاه ۱۸۰۰ وات قدرت دارد و ۶٫۵ لیتر آب را با فشار ۱۴۰ بار در دقیقه تحویل می دهد. کارواش رونیکس با دینام ۱۴۰ دارای سیستم تزریق مواد شوینده بوده و همچنین از غلتک جمع کننده برای شلنگ استفاده می کند. وزن این دستگاه ۱۴٫۹ کیلوگرم می باشد.

کارواش رونیکس ۱۶۰ بار دینامی

کارواش پویا ۱۶۰ بار رونیکس وزنی معادل ۲۸٫۵ کیلوگرم دارد و با موتور قدرتمند دینامی ۲۲۰۰ وات خود، ۷٫۳ لیتر آب تا ۱۶۰ بار در دقیقه تحویل می دهد.

این کارواش صنعتی رونیکس مجهز به تفنگ فشار قوی، جت قابل تنظیم، توربو لانس، شلنگ فشار قوی ۵ متر و کوپلر سریع و مجهز به مخزن مواد شوینده، سیستم تزریق مواد شوینده و قرقره شلنگ می باشد.

کارواش رونیکس ۱۸۰ بار دینامی

کارواش دینامی ۱۸۰ برابر قوی ترین مدل از سری کارواش رونیکس است که با موتور قدرتمند و بی صدا ۳۰۰۰ وات خود یکی از بهترین کارواش های صنعتی موجود در بازار است. این مدل ۹٫۲ لیتر آب در دقیقه با فشار ۱۸۰ برابر به طور یکنواخت و کیفی پخش می کند و وزن آن ۲۵ کیلوگرم است.

کارواش رونیکس ۱۸۰ بار رونیکس دارای تفنگ فشار قوی، نازل قابل تنظیم و شلنگ فشار قوی ۸ متر می باشد. مخزن مواد شوینده، سیستم تزریق مواد شوینده، کوپلینگ سریع کوپلر و واشر جمع کننده شلنگی نیز برای این مدل ارائه شده است.

بهترین کارواش های رونیکس

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا